PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34692}

Edi

7,3 43 777
ocen
7,3 10 1 43777
6,5 13
ocen krytyków
Edi
powrót do forum filmu Edi

po zapowiedziach ..nagradzany film itp itd...bleble za co te nagrody taki scenariusz do filmu moze wymysleć kazdy.
najlepza był MOWA NA POGRZEBIE to za to plus.
szkoda tylko ze na koncu filmu edi i jureczek giną.

użytkownik usunięty
konrii_2

Jak kazdy moze napisac taki scenariusz to pokaz swoja klase

ocenił(a) film na 10
konrii_2

no coś tu nie gra, jak każdy by mógł napisać taki scenariusz, to dlaczego takich scenariuszy jest niewiele, może mnie oświecisz swoją wiedzą ?:>
poza tym wybacz, ale nienawidzę takiej ignorancji, jaką tutaj prezentujesz.

użytkownik usunięty
konrii_2

Jak to giną? Czy oglądałeś na pewno ten film?

ocenił(a) film na 8
konrii_2

po pierwsze, nie daje się spoilerów bez odpowiedniego oznaczenia w tytule komentarza. po drugie, może byś nie oceniał filmu, którego najwyraźniej nie widziałeś?

ocenił(a) film na 5
Tissaia

jak to przeciez na koncu było pokazane jak jedzie na nich pociąg czy tramwaj
w prawdzie nie uderza na nich bo litery sie pokazują ale dodałem 2 do 2 i wyszło ze ich by i tak rozjechał a wiec na koncu a raczej po koncu filmu zgineli/

ocenił(a) film na 8
konrii_2

ja bym powiedziała, że gdyby tak miało być, to ich ew. śmierć byłaby na tyle ważna w świetle całego filmu i jednak wpływała na jego ogólną wymowę na tyle mocno, że pokazano by ją tak, żeby wszyscy widzowie na to zwrócili uwagę. chyba za bardzo się wczytujesz.

ocenił(a) film na 8
Tissaia

gdzieś się nie leją flaki, nie ma debilnego humoru w stylu "ktos powie jakieś bezsensowne zdanie i cała sala w breh", nie ma efektów specjalnych, wysokiego budżetu i film jest przeciętny... ;/ no bez jaj

72 miejsce w top polska to jest obraza dla tego filmu.. wśród polskich filmów powinien moim zdaniem wyprzedzić wiele klasyków typu rejs.. film dobry (wręcz extra) ale Edi bije go na głowę.. nie ma co się oszukiwać że powstają w koncu filmy przebijające największe polskie produkcję z dawnych lat... co prawda tych nowych filmów jest tyle co kot napłakał (dobrych) ale Edi... ode mnie 9/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones