PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34692}

Edi

7,3 43 763
oceny
7,3 10 1 43763
6,5 13
ocen krytyków
Edi
powrót do forum filmu Edi

dobry

ocenił(a) film na 8

Dobry, wzruszający, Dający do myślenia obraz o tym, że nawet żyjąc na ulicy człowiek potrafi żyć szczęśliwie.

ocenił(a) film na 8
sztohas

Marzę o tym filmie, nie ma go na zalukaj, chcę go obejrzeć bo niejaki Owcp twierdzi ze to chała, jak tak twierdzi to wystarczy raz że to napisał i niech znika, po co wdaje się w dyskusje.

ocenił(a) film na 8
felicytas

prosze :) link gdzie mozna obejrzec film http://www.youtube.com/watch?v=4qWt9HvtNvo

ocenił(a) film na 8
sztohas

Dzięki serdeczne, a tak nawet myślałam zajrzeć na tubę, pozdrawiam, mam trochę filmów na cedekach, może mogłabym się odwdzięczyć i coś ci pożyczyć?

ocenił(a) film na 7
felicytas

Piękna scena z dzieckim nad woda,jak to dziecko głaska Ediego i wyciąga do niego ręce.Brakuje mi oceny 7,5.Cos między dobrym a bardzo dobrym,tu bym dała 7,5.

sztohas

Nie powiedziałbym, że żyli "szczęśliwie". To pewne sytuacje życiowe (nie chcę spoilować niektórym czytającym) sprawiły, że skończyli na ulicy, więc nie było to z wyboru, ale z powodu depresji - tak najczęściej wygląda sytuacja z alkoholizmem. Oni raczej potrafili sobie poradzić w trudnej rzeczywistości i próbowali cieszyć się drobnymi rzeczami. Ale robili tak, bo musieli, więc trudno nazwać to szczęśliwym życiem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones