PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34692}

Edi

7,3 43 777
ocen
7,3 10 1 43777
6,5 13
ocen krytyków
Edi
powrót do forum filmu Edi

Po co to nakrcono

użytkownik usunięty

Po jakiego ch... nakręcono film o menelach i lumpach z marginesu społecznego. Mnie wystarczy to, co widze na ulicach a idąc do kina oczekuje oderwania się od rzeczywistości i co ... miałbym oglądać brudnych lumpiszonów raczących się wysokiej klasy jabolem ? Nie obejrze tego filmu nawet jak będzie emitowany w telewizji. A co do nominacji tego chłamu do Oscara, no cóż ... to już dobitnie świadczy o schyłku polskiej kinamatografii: najpierw Gulczas, potem Yyyyrek a teraz Edi

użytkownik usunięty

po co to piszesz
Nie bardzo rozumiem jak można się wypowiadać o czymś, czego sie nie widzialo; to czy masz go zamiar obejrzeć czy nie jest Twoją sprawą; ale nie wypowiadaj się o tym o czym nic nie wiesz

użytkownik usunięty

Jak to po co - wyrażam swoją opinię, gdyż mam do tego prawo
Jak to nic nie wiem, z opisu wiem, że film traktuje o menelach zbierających złom i czytając te słowa na wstepie zrażam sie do filmu, ba nie jest dla przyjemne oglądanie brudnych i zapijaczonych cepów i nie interesuje mnie jak wielkie przesłanie niesie film ze sobą. Wolałbym obejrzeć film o wyższej klasie ludzi czyli o takich jak JA, porządnych, wspaniałych, nieprzeciętnych...

użytkownik usunięty

szacunek
szacunek, ja obejzalam i nadal nie moge przebolec tych 12 zl:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones