PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34692}

Edi

7,3 43 777
ocen
7,3 10 1 43777
6,5 13
ocen krytyków
Edi
powrót do forum filmu Edi

Kolega VanKert  

ocenił(a) film na 9

Kawał pajaca z Ciebie.Nic nie rozumiesz o co tu chodzi.Film przepiękny i szkoda czasu na takich
"chłopków-matołkow"jak Ty.

ocenił(a) film na 3
krakus5

Tak,ty nie jesteś małolatem-pajacem,który obraza ludzi,którzy twierdza,ze film im nie przypadł do gustu wiec bedziemy im jechac od "pajaców".To dojrzałe zachowanie według ciebie?

ocenił(a) film na 9
Berith7777

Co Ty do mnie w ogóle piszesz o jakimś małolacie??Nie poprzestawiało Ci się coś??Nie wiem,napisałem tak jak sprawę widziałem i odczuwałem.Ciekawe czy Ty jesteś na tyle dojrzałą osoba na jaką się tu kreujesz??Pilnuj swoich spraw.

ocenił(a) film na 3
krakus5

Pisałeś do kogoś,że jest "pajacem" itd. poniewaz tobie film sie podobał a komus nie,wiec nie rozumie co cie dziwi w moim odzewie?

ocenił(a) film na 3
krakus5

p.s.
"Pilnuj swoich spraw."-należe do społeczności Filmweb,więc pisząc tutaj(oficjalnie w internecie)to równiez sa moje sprawy jak i tysięcy innych ludzi-do "szafy" tobie niezagladam,

ocenił(a) film na 9
Berith7777

"Należę do społeczności Filmweb"itd...Kurde,chyba jesteś mocnym zawodnikiem.Przeżywasz widzę mocno swoje uczestnictwo w tym zamkniętym kręgu,hehe.

ocenił(a) film na 3
krakus5

Społecznośc Filmweb-u to nie krąg zamkniety gdyz jest to strona tematyczna równo-dostepna w internecie,To ty pokazałes coś co zarzucasz bezpodstawnie mojej osobie a mianowicie zdanie:"Pilnuj swoich spraw".To wszystko-rozmowa do nikad nie prowadzi.No chyba,ze chcesz ,zebym cie wychwalał pod niebiosa,ok:jestes gebialnym człowiekiem,dojrzałym,madrym i swietnym znawca kinematografii a ja idiota rzucam sie niepotrzebnie,co wynika z mojej niedojrzalosci,głupty i braku wiedzy na temat kina.Pasuje?Żegnam.

ocenił(a) film na 9
Berith7777

To Ty się mnie czepiłeś a nie ja Ciebie.Przypominam tylko:"Tak,ty nie jesteś małolatem-pajacem"-czyje to słowa??Chyba Twoje.A równolegle moje "Pilnuj swoich spraw".Które z nich brzmią bardziej obraźliwie??Odpowiedź nasuwa się chyba sama.Nie ma rzeczywiście po co tego ciągnąć.Konkluzja jest taka,że film jest piękny i nie rozumiem ludzi którym się on nie podoba.Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3
krakus5

Pozdrawiam.

krakus5

zakrawasz na trolla. zakładasz temat na otwartym forum, rzucasz personalnymi przytykami w kierunku innego użytkownika co już samo w sobie jest żałosne, nie podajesz żadnych argumentów ad rem a potem się oburzasz że ktoś inny zabrał głos? jesteś na forum publicznym a nie w rozmowach prywatnych. jak jakiś obszczymur stanie pod oknem i zacznie obrażać jednego sąsiada to tak samo inni do których obelgi nie były skierowane mogą zbarać głos

ocenił(a) film na 6
krakus5

Szkoda mi takich ludzi jak założyciel tematu, każdy użytkownik ma prawo wyrazić swoją opinie na temat filmu, a tworzenie tematu o użytkowniku który miał czelność wyrazić swoją opinie, która nie spodobała się, to świadczy o inteligencji. Mnie film się również nie podobał i nie zrobił żadnego wrażenia, film zrozumiałem, przesłanie również a "krakus5" uważa film za przepiękny ale chyba jednak sam filmu nie rozumie a na pewno nie ma w sobie ułamka dobroci jak "Edi".

ocenił(a) film na 8
karol_starnawski

" sam filmu nie rozumie a na pewno nie ma w sobie ułamka dobroci jak "Edi"."
-
No no, piekne! Wycieczki personalne, ktore tak cie oburzyly, stosujesz z powodzeniem sam. To, ze komus sie film nie podoba to jedno. To , ze komus sie podoba, to drugie. Niech sobie dyskutuja. Ale pisanie komus, ze nie ma w sobie ulamka dobroci..? A kimze ty jestes, zeby to osadzic? Wydajesz takie sady po przeczytaniu paru zdan?

ocenił(a) film na 10
krakus5

Prawda, film piękny, Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones